Seznam prijavljenih

 Prosimo, da vsak tekač preveri ali je njegova vpisana kategorija prava!

Št. Ime-Priimek Klub Kat. Plačilo
1 Valter Buda ŠKD Hruševica D NE
2 STOJAN RODICA PGT G DA
3 RADA MILIC SD KRASKI TEKACI P DA
4 Jožica Dolgan Glažar   O DA
5 ERVIN  FURLAN ŠD NANOS PODNANOS E DA
6 Milos Skaza   G DA
7 Darja Skaza AK Slovenj Gradec O DA
8 Anica Posega Čeč   O DA
9 Matjaž Planinc ŠD TURBO M E NE
10 Marko Aškerc E DA
11 Aleksandra Perko N DA
12 Primož Cergolj ŠD Nanos Podnanos C DA
13 Uroš Pogačar   E DA
14 Vera Wabra   P NE
15 TANJA BOŽIC   N NE
16 ANA LEKŠE   M NE
17 Vesna Mesojedec  ŠD Turbo M O NE
18 Matjaž Mesojedec ŠD Turbo M G NE
19 Klara Miklič ŠD Turbo M O NE
20 Marjanca Firm   ŠD Turbo M O NE
21 Petra Mesojedec   ŠD Turbo M N NE
22 Robert Peter Zajc   ŠD Turbo M F NE
23 Romi Mesojedec  ŠD Turbo M F NE
24 Rakoš Ivi  ŠD Turbo M P NE
25 Aleksandra Zaman   ŠD Turbo M M NE
26 Andrej Poznič ŠD Turbo M I NE
27 Edvard Detiček  ŠD Turbo M H NE
28 Katja Martinšek ŠD Turbo M N NE
29 Borut Martinšek  ŠD Turbo M F NE
30 Rok Grilc KK Zavrsnica D DA
31 ROBERT STRANJAK SPINNTEAM LOGATEC D NE
32 Matic Balant   A DA
33 Branko Lipnik   K NE
34 Blaz Sajovic Proteuslab.com B DA
35 ASIA BUTINAR ŠD TEKAČI Z OBALE O DA
36 Aljaž Malc   B DA
37 Tomaž Žagar   D DA
38 Zdenko Lužnik Idrijski Log K DA
39 Andreja Kordiš Sama svoja O NE
40 Franci Koder   I NE
41 Nejc Pavlin   F DA
42 Jurij Kovačič ŠKUD Štanjel B DA
43 Sadik Mujkić AK Radovljica F DA
44 Boštjan Vidrajz FLEX-TOOLS.SI E DA
45 Aleksander Kompara POČASNI A DRZNI E DA
46 Boštjan Dovjak   D NE
47 Janez Jereb   E NE
48 Bojana Ašanin POČASNI A DRZNI O DA
49 Alan Keber POČASNI A DRZNI E DA
50 Dean Božič POČASNI A DRZNI E DA
51 Duska Kolbl   P NE
52 Kristina Jamšek POČASNI A DRZNI N DA
53 Valter Čuk POČASNI A DRZNI F DA
54 Branka Stevanović Urdih POČASNI A DRZNI N NE
55 Janez Babnik   E NE
56 Irena Babnik   N NE
57 Andraž Vehovar   F DA
58 Ana Vehovar   L DA
59 DIMITRIJ MARUŠIČ   F NE
60 GABRIEL PARES DE MIRANDA   E NE
61 David Manfreda SKTD LOM E NE
62 BARBARA ŽNIDARŠIČ   M DA
63 Robert Peternelj  ŠDMH  E DA
64 Damjana Peternelj  ŠDMH  N DA
65 Leander Oskar Peternelj  ŠDMH  A DA
66 Doroteja Lana Peternelj  ŠDMH  L DA
67 Erazem Oskar Peternelj  ŠDMH  A DA
68 Borut Šturm ŠDMH E DA
69 Metka Šturm ŠDMH N DA
70 Silvana Jezeršek ŠDMH  O DA
71 Boštjan Jezeršek ŠDMH  F DA
72 Mateja Gamse ŠDMH  N DA
73 Tone Alič ŠDMH  I DA
74 Alojz Klemenčič ŠDMH  G DA
75 Niko Stržinar ŠDMH F DA
76 Rado Čadež ŠD Poljane I DA
77 Andreja Ovca ŠD Poljane P DA
78 Janez Filipič ŠDMH D DA
79 Maks Filipič ŠDMH  A DA
80 Tevž Filipič ŠDMH  A DA
81 Erazem Filipič ŠDMH A DA
82 Marijana Jezeršek ŠDMH L DA
83 Izza Ana Drinovec   L DA
84 Maja Šturm ŠDMH L DA
85 Špela Šturm ŠDMH L DA
86 Volarič Zdenka ŠDMH N DA
87 Volarič Grega ŠDMH D DA
88 DAMIJAN ČUFER TD BURJA VIPAVA F DA
89 KARMEN KRAJNC   N NE
90 Maša Černe POČASNI A DRZNI N NE
91 MIRA SKOCIR POČASNI IN DRZNI O DA
92 Iztok Sinjur Gozdarski inštitut Slovenije D DA
93 Uroš Kovšca   F NE
94 mirko janjatovič klub gorskih tekačev papež kamnik F NE
95 Daniel Žlindra Gozdarski inštitut Slovenije E NE
96 Katja Rožman   M NE
97 Boris Peček ŠD Nanos Podnanos F NE
98 Branko Hrovatin   H NE
99 Mateja Drinovec   O NE
100 Mateja Čuk ŠD Tek je lek O DA
101 Čuk Jože   F DA
102 Teja Mišič ŠD Tek je lek L DA
103 Martin Mišič ŠD Tek je lek A DA
104 Jani Oblak POČASNI A DRZNI F DA
105 Sonja Mavrič   N NE
106 Breda Drašler ŠD Tek je lek O DA
107 ALENKA MUROVEC / O NE
108 Roman Jelovčan Samurai gym D DA
109 Miro Radosavljević   F DA
110 Peter Radosavljević   A DA
111 IRENA GARTNER    P NE
112 Tomislav Štrukelj ŠKTD LOM D NE
113 Ksenija Vrčkovnik ŠD Tekači z Obale O NE
114 Martin Volk   B DA
115 Tomaž Kogovšek   F DA
116 Rok Kukolj ŠD Team D NE
117 Aljaž Plevnik   B DA
118 Simon Pervanja   F DA
119 Mojca Švara-Buda ŠKD Hruševica N NE
120 Urška Berce / N NE
121 Janez Uršič ŠD Utrip E NE