Seznam prijavljenih

 Prosimo, da vsak tekač preveri ali je njegova vpisana kategorija prava!

MOŠKI  
A (mlajši od 18 let pogojno) do vključno 24 let (do 1995)
B od 25 do 29 let (1994-1990)
C od 30 do 34 let (1989-1985)
D od 35 do 39 let (1984-1980)
E od 40 do 44 let (1979-1975)
F od 45 do 49 let (1974-1970)
G od 50 do 54 let (1969-1965)
H od 55 do 59 let (1964-1960)
I od 60 do 64 let (1959-1955)
J od 65 do 69 let  (1954-1950)
K nad 70 let  (1949 in starejši) 
   
ŽENSKE  
L (mlajše od 18 let pogojno) Do vključno 24 let (do 1995)
M od 25 do 34 let (1994-1985)
N od 35 do 44 let (1984-1975)
O od 45 do 54 let (1974-1965)
P nad 55 let (1964 in starejše)

Seznam prijavljenih:

Št. Ime-Priimek Klub Kat.
1 Miki Kovačevič   F
2 Safet Catak   F
3 Rok Grilc KK Zavrsnica D
4 Matej Jurančič   D
5 Renato Gnezda Tekači Vipavske Doline G
6 Lidija Pregelj   N
7 Mihael Štrukelj Veveričke F
8 Mija Ivanič MI2 O
9 Igor Bahčič MI2 H
10 Jurij Kovačič ŠKUD BISER KRASA ŠTANJEL B
11 Bojan Trobec   E
12 Simona Mevlja Počasni a drzni N
13 Mira Skočir Počasni a drzni P
14 Nataša Mišigoj Počasni a drzni O
15 Katjuša Stanič Počasni a drzni O
16 Stanko Pregelj Počasni a drzni H
17 Jani Oblak Počasni a drzni G
18 Bojana Ašanin Počasni a drzni O
19 Marta Pregelj Počasni a drzni P
20 Tomaž Bašin Počasni a drzni F
21 Peter Kante Počasni a drzni E
22 Helena Dolinar Kante Počasni a drzni N
23 Tina Bašin Počasni a drzni O
24 Anja Fabijan Počasni a drzni M
25 Maša Černe Počasni a drzni N
26 Branka Stevanovič Počasni a drzni N
27 Andrej Šorli Počasni a drzni F
28 Špela Šorli Počasni a drzni N
29 Kristina Fabjan Počasni a drzni M
30 Maja Dolinar Bizjak Počasni a drzni N
31 Ksenija Pervanja Počasni a drzni N
32 Peter Preradovič Počasni a drzni B
33 Jana Preradovič Počasni a drzni M
34 Renato Lešnik Počasni a drzni G
35 Aleksander Kompara Počasni a drzni E
36 Mateja Mažgon Počasni a drzni N
37 Valter Čuk Počasni a drzni F
38 Kristina Jamšek Počasni a drzni N
39 Alan Keber Počasni a drzni E
40 Dean Božič Počasni a drzni E
41 Matija Farkaš Počasni a drzni E
42 Matic Balant   A
43 Kristijan Frlan   A
44 Veronika Lapajne   N
45 Marko Lapajne   E
46 ĐORĐE    NIKOLOV KRONOS I
47 Tomaz Bojc Štd Lončar F
48 Nenad  Karanovic   D
49 Sadik Mujkić AK Radovljica G
50 Branko VREČAR TK Šmarnogorska naveza G
51 Primož Hainz   K
52 DAMJAN BRAJNIK TK LJUBLJANA J
53 Alojz Klemenčič ŠDMH G
54 Blaz Sajovic ProteusLab C
55 Matevž Perme   B
56 Stojan Rodicai Ljudstvo tekacev G
57 Lidija Semolic   N
58 Peter Semolič   E
59 Matko Bozovičar   I
60 Milka Bozovičar   P
61 Marko Bozovičar   E
62 Andreja Bozovičar   N
63 MOJCA BAJŽELJ   P
64 URŠA BAJŽELJ   L
65 NEŽA BAJŽELJ   L
66 Tjaša Mučič   L
67 Rok Kukolj TD Savinjčan D
68 Monika Posega   N
69 Matjaž Posega   E
70 Nevenka Bevčič Urbani tekači P
71 Andrej Šmid   F
72 Dimitrij Marušič   F
73 Furlan Ervin SD Nanos Podnanos F
74 IRENA GARTNER AD ŽELEZNIKI P
75 Milos Skaza   G
76 Darja Skaza AK Slovenj Gradec O
77 Aljaž Žgur   D
78 Klementina Lemut ŠD Nanos Podnanos N
79 Matjaž Trebše   D
80 Nrvenka Bevčič Urbani tekači P
81 Čedomir Čanadi   H
82 Iztok De Faveri   E
83 Tomislav Strukelj SKTD LOM D
84 Tina Mavrič PGT O
85 Klavdijo Čendak PGT G
86 Urban Cotič   A
87 Janez Uršič U3P E
88 Zoran Melanšek ŠRD OMEGA H
89 Vasja Pahor Knauf insulation E
90 Natja Suligoj   N
91 Uroš Kovšca   F
92 Gorazd Mandelj   F
93 Samo Bahor   E
94 Andrej Kobal ŠKUD BISER KRASA ŠTANJEL F
95 Blaž Kobal ŠKUD BISER KRASA ŠTANJEL A
96 Melita Lemut Bajec / N
97 Janez Bajt   E
98 ALENKA MUROVEC / O
99 Branko Lipnik   K
100 Mirko Hočevar ŠKUD BISER KRASA ŠTANJEL G
101 Dušan Semolič   K
102 Klemen Lah tek.si F
103 Fedja Lah tek.si A
104 Janez Benedik OK Lubnik G
105 Sandi Kurtin   G
106 Ljubica Dončič   O
107 Miro Radosavljević PASCOFIX running team G
108 Uroš Radosavljević PASCOFIX running team B
109 Peter Radosavljević PASCOFIX running team A
110 DAMIJAN ČUFER TD BURJA VIPAVA G
111 Silvo Ivačič ŠPORTNI KLUB E.M.I. H
112 Lidija Pulko ŠPORTNI KLUB E.M.I. O
113 Karmen Čuk uTeam O
114 Jan Čuk   B
115 Matjaž Mesojedec  ŠD Turbo M H
116 Marjanca Firm  ŠD Turbo M O
117 Robert Peter Zajc  ŠD Turbo M F
118 Petra Mesojedec  ŠD Turbo M N
119 Edvard Detiček ŠD Turbo M H
120 Lukas Pacak  ŠD Turbo M E
121 Ana Jurečič  ŠD Turbo M O
122 Neva Žibrik  ŠD Turbo M L
123 Niko Kastelič ŠD Turbo M J
124 Nina Gorišek  ŠD Turbo M M
125 Primož Cergolj ŠD Nanos Podnanos D
126 Marko Bužinel   E
127 Filippo Pagavino RonchisRunners D
128 Brunello Pagavino RonchisRunners J
129 Eliana Tomasetig RonchisRunners P
130 Janez Otoničar AK  Pivka K
131 Gregor Herkovic   G
132 Veselko Španić Hitre noge I
133 Sebastian Pavlin Marathon Novo mesto E
134 Jože Auersperger Marathon Novo mesto K
135 Andreja Barbo Marathon Novo mesto M
136 Martin Kužnik Marathon Novo mesto J
137 Ivica Pedišič Marathon Novo mesto E
138 Tatjana Mervar Marathon Novo mesto O
139 Janez Žitnik Marathon Novo mesto K
140 Vladimir Schwenner Marathon Novo mesto J
141 Iztok Irt Marathon Novo mesto D
142 Slavko Plut Marathon Novo mesto I
143 Stanislav Kralj Marathon Novo mesto F
144 Matjaž Kruljac Marathon Novo mesto F
145 David Lindič Marathon Novo mesto C
146 Stane Lindič Marathon Novo mesto H
147 Miroslav Može Marathon Novo mesto F
148 Mitja Kralj Marathon Novo mesto F
149 Tone Martinčič Marathon Novo mesto J
150 Bojan Turk Marathon Novo mesto F
151 Mojca Tabakovič Marathon Novo mesto O
152 Marko Tomažin Marathon Novo mesto F
153 Aleksandra Vidergar Marathon Novo mesto N
154 Lea Pešec Marathon Novo mesto L
155 Nastja Bašelj Marathon Novo mesto M
156 Aleš Lindič Marathon Novo mesto C
157 Zdravko Kukman Marathon Novo mesto I
158 Marta Berkopec Marathon Novo mesto O
159 Bojan Debenec triatlon klub ljubljana I
160 Bogdana  Gregorcic Asd Generali O
161 Danilo Pavšič Travnik I
162 Milan Doganoc pantera logatec K
163 Gorazd Šorn ŠD U3P D
164 DRAGO BREGAR QuickX Mining Watch H
165 MILE VIŠNJIČ   E
166 Blaž Pirec   B
167 Nataša Ferjančič   M
168 Špela Ferjančič   M
169 LUCIJAN LIPUŠČEK Filipides K
170 Sergeja Lipušček DLT Filipides O
171 Oskar Hvala   H
172 Alenka Novak Marathon Novo mesto P
173 Majda Dobravec Marathon Novo mesto P
174 Jožica Rogelj Marathon Novo mesto P
175 Gytis Petrusevičios   A
176 Tanja Rehar   N
177 RADA MILIČ ŠD KRAŠKI TEKAČI P
178 Maruša Cijan Brkič AD kronos L
179 Miro kavčivč knauf C
180 Suzana Tramte   O
181 Kristina Tozon Medicus O
182 Simon Batistič ŠD Elektro Primorska G
183 Milojka Klobas ŠD KRAŠKI TEKAČI P
184 Franko Šiškovič ŠD KRAŠKI TEKAČI G
185 Valter Buda ŠD KRAŠKI TEKAČI E
186 Bogdan Filipović ŠD KRAŠKI TEKAČI H
187 Darko Žvab ŠD KRAŠKI TEKAČI I
188 Kristina Bele AK Pivka O
189 Andreja Gruden   O
190 Polona Ivanez   O
191 Barbara Adamič A.s.c.i. N
192 Petra Marc   M
193 Andreja Erjavec   O
194 david rupnik RUNCARD H
195 Andrej Velišček ŠD KRAŠKI TEKAČI D
196 Tina Oberstar ŠD Postojna teče N
197 Jože PLANKL JPS Team H
198 ALENKA BRATOŽ   O
199 Vladimir Štalec AD Železniki G
200 Kristjan Ipavec Šd Nanos Podnanos E
201 Mirko Janjatovič kgt papež kamnik F
202 Igor Carl Šd Nanos Podnanos G
203 Janja Kozorog   N
204 Irena Malavašič   N
205 Šerif Šarić   H
206 David Manfreda ŠKTD LOM E
207 Anton Kert   G
208 Tine Hauschen Urbani tekači H
209 Martina Hauschen Urbani tekači P
210 Veselko Rakić Urbani tekači I
211 Tina Bončina Strmške sekire O
212 Tomaž Fakin   E
213 Igor Semolič / E
214 Tadej Doles / D
215 Silvana Jezeršek ŠDMH O
216 Boštjan Jezeršek ŠDMH F
217 Borut Šturm ŠDMH E
218 Metka Šturm ŠDMH N
219 Špela Šturm ŠDMH L
220 Maja Šturm ŠDMH L
221 Mateja Gamse ŠDMH N
222 Dragica Habjan ŠDMH P
223 Andrej Habjan ŠDMH I
224 Tone Alič ŠDMH I
225 Petra Potočnik ŠDMH N
226 Robert Peternelj ŠDMH F
227 Damjana Peternelj ŠDMH N
228 Leander Oskar Peternelj ŠDMH A
229 Doroteja Lana Peternelj ŠDMH L
230 Erazem Oskar Peternelj ŠDMH A
231 Cene Polajnar ŠDMH E
232 Katja Dolenc ŠDMH N
233 Franc Kokalj ŠDMH I
234 Valentina Bonanni atletica Brugnera O
235 Paolo Verucchi Trieste F
236 Darijo Babič ŠD KRAŠKI TEKAČI J
237 Borut Doles AK Pivka E
238 Ales lovse   F
239 Robert Zrimšek Tek je lek Logatec H
240 Primož Hvala   F
241 Alja Turk Hvala   L
242 Zara Turk Hvala   L
243 Rebeka Petrovčič Ak pivka M
244 Robert Petrovčič Ak pivka I
245 ALDO  CHIZZO GEOBAL I
246 Lea Rikato Ružič GIBIT M
247 Alojz Zalar ŠTD Lončar I
248 Aleš Penčur   F
249 Jožica Dolgan Glažar   O
250 Petra Vitez   N
251 Manca Janež   N
252 Mitja Costantini   N
253 Jana Mahorčič / M
254 Žiga Šubic Jugofrukt D
255 Janez Dejak ŠTD Lončar J
256 Jani Suhadolnil Team BTS Company I
257 Ksenja Kokalj Team BTS Company P
258 Damjan Vrabec Agro pro team E
259 Armin Vidmar   B
260 Ambrož Sardoč   F
261 Mark Brajnik   D
262 Darko Hrovatin TD Burja Vipava I
263 Luka Petkovsek SD Ligojna C
264 Zdenko Lužnik Idrijski Log K
265 Darjan Vidmar   B
266 Dunja Grašič   O
267 Sabina Lukančič   O
268 Primož Kodrič   E